czwartek, 5 grudnia 2013

SOLID PLUS - lite deski podłogowe - dab i jesion

     SOLID PLUS  to kolekcja desek podłogowych z litego drewna dębowego i jesionowego. Solid Plus jak sama nazwa wskazuje jest wyrobem solidnie wykonanym w sposób tradycyjny z jednego "kawałka" litego drewna, ale wykończony w warunkach fabrycznych nowoczesnymi olejami naturalnymi, twardymi olejami UV albo lakierami odpornymi na ścieranie. Do wyboru.
     Wymiary desek: grubość 15 mm, szerokość 120 mm, długość 500 - 1800 mm.
     Wykończenie powierzchni gładkie lub szczotkowane z czterostronną fazą, naturalny bezbarwny i wiele innych kolorów jak biały, szary papirus, odcienie orzecha i innych drzew egzotycznych. Trzy klasy sortowania: Natur (dawniej kl. I) bezsęczna, Markant (kl. II) o ciekawym usłojeniu, Robust o bogatym usłojeniu ze zdrowymi sękami co daje najbardziej zbliżony do natury wygląd.
     Dla tych, którzy chcą mieć podłogę bez fazy dostępne są deski surowe, niewykończone, które po montażu możemy wykończyć na dowolnie wybrany sposób.
     Deski z litego drewna muszą być montowane poprzez przyklejenie do podłoża odpowiednim klejem, nie wolno ich montować sposobem "pływającym".
     Zachęcamy do zamawiania najlepiej z usługą montażu. Będzie bez kłopotu, tanio, fachowo, a przy tym VAT tylko 8 %, o 15 % mniej, a to spora sumka.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza