poniedziałek, 10 marca 2014

Artisan - prawdziwa podłoga dębowa dla wymagających

     ARTISAN to nowa kolekcja podłóg z desek dębowych rekomendowana dla najbardziej wymagających klientów lubiących naturę. Jak wiadomo w naturze nie ma rzeczy powtarzalnych i te deski są niepowtarzalne.
     Już sama konstrukcja desek z trzech warstw litego dębu zespolonych krzyżowo to najlepsze jak dotychczas rozwiązanie techniczne dla podłogi. To gwarancja wytrzymałości w każdych warunkach. Deska krzyżowo zespolona znacznie przewyższa parametry deski litej, jest bardziej odporna na deformacje i skurcze, jej stabilizacja wymiarowa jest bardzo wysoka.
    Gruba warstwa użytkowa pozwala na układanie tych desek we wszystkich rodzajach pomieszczeń, takich jak restauracje, kluby, hotele czy galerie handlowe. No oczywiście rekomendowane do dobrze wyposażonych domów i apartamentów.
    Deski obrabiane są ręcznie dawnymi metodami rzemieślniczymi. Zabiegi postarzające, fazowanie, szczotkowanie, imitacja owadzich kanalików, celowe uszkodzenia, zmiana barwy metodą opalania aż do czerni i złocistego brązu nadają tej podłodze niepowtarzalności i charakteru.
Podłogi nasączane są wielokrotnie olejami naturalnymi i oksydowanymi, co sprawia że ich trwałość jest tak duża że nie wymagają one renowacji.
     Podłogi ARTISAN mają swoją duszę i unikatowy wygląd. Już nie musimy czekać wiele lat na taki efekt, mamy to od razu.
    Zapraszam do naszego salonu na Bielanach w Warszawie przy ul. Rudnickiego 3 A

2 komentarze:

  1. Znajdę gdzieś tutaj Państwa katalogów podług? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Naszą ofertę znajdzie pan na www.parkiet-deska.pl lub www.meranti.pl. A katalog podłóg Artisan znajdzie pan na stronie: http://www.jeanmarcartisan.com/pl/

    OdpowiedzUsuń