piątek, 10 lutego 2012

Baltic Wood z nagrodą za jakość

     Firma Baltic Wood, której produkty znajdują się w ofercie naszej firmy, została ponownie doceniona przez ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. W VI edycji Największego Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości producent trójwarstwowych podłóg drewnianych został uhonorowany podwójnym tytułem: JAKOŚĆ ROKU SREBRO i JAKOŚĆ ROKU 2011.
     W renomowanym konkursie JAKOŚĆ ROKU firma Baltic Wood wzięła udział po raz drugi. Ubiegłoroczne zgłoszenie zaowocowało nagrodą EKO JAKOŚĆ ROKU 2010, przyznaną za proekologiczną postawę firmy oraz funkcjonujący w przedsiębiorstwie System Zarządzania Ekologią.
Podczas VI edycji konkursu Baltic Wood został nagrodzony podwójnym tytułem:
JAKOŚĆ ROKU SREBRO i JAKOŚĆ ROKU 2011
tl_files/balticwood/jakosc_roku_2011/Jakosc Roku SREBRO logo - plakietka.pngtl_files/balticwood/jakosc_roku_2011/Jakosc Roku 2011 logo - plakietka.jpg

      Konkurs JAKOŚĆ ROKU powstał 7 lat temu. Pomysłodawcą i organizatorem jest katowicka agencja Public PR, wydawca Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej, wspierana merytorycznie przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacja S.A., najstarszą polską instytucję państwową zajmującą się kwestiami związanymi z jakością w Polsce (działa od 1958 roku).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz